cyprus

دروازه ای به اروپا

اقامت دائم قبرس

تیم متخصصان با تجربه ما در کنار متقاضی صمیمانه کار می کنند تا مطمئن شوند پروسه پذیرش به درستی و موثر صورت پذیرد.
استفسر الأن

درخواست پاسپورت قبرس

اخذ پاسپورت / شهروندی قبرسی فواید مختلفی برای متقاضی ارائه می دهد. در درجه اول بعنوان شهروندان اروپایی خانواده آنها نیز بعنوان شهروند اروپایی در نظر گرفته می شوند. بعلاوه آنها حق اقامت, کار, سرمایه گذاری و خرید دارائی در هر کجای اروپا که خواهان هستند را دارند.

اخذ اقامت دائم قبرس با سرمایه گذاری

اقامت های خاص به متقضیان این امکان را می دهد تا بصورت دائم در قبرس اقامت نمایند. اگر به متقاضی ماده F 6.2 (سریع) تعلق گرفته باشد, نه تنها از هر گونه مراحل پذیرش مهاجرت دیگر مانند ویزای ویزیتور در هنگام ورود به کشور معاف می شوند حتی ممکن است خانواده های آنها نیز این امتیاز را بدست آورند.

درخواست ویزای موقت قبرس

شرایط برای ویزا بسته به ملیت تغییر می کند. شهروندان اروپا در موقع رسیدن به جمهوری قبرس بدون ممهور شدن پاسپورتشان محل کنترل پاسپورت را رد می نمایند. شهروندان غیر اروپایی باید قبل از رسیدن به قبرس ویزای ورود تهیه نمایند.

LATEST POSTS
cyprus property
مزایای خرید ملک در قبرس

جزیره مدیترانه ای موفق قبرس دسترسی آسان به سه قاره عمده اروپا, آسیا و آفریقا را فراهم می آورد. موقعیت میانه آن از زمان…

cyprus passport
معیارهای بازبینی شده در استثناءهای اهدای شهروندی قبرس

7- وزارت داخله در قبرس تغییرات شرایط مورد نیاز برای شهروندان غیر اروپایی را اعلام نمود. این تغییرات جهت ارتقاء هرچه بیشتر سرمایه گذاری…

Minister of Finance Cyprus
قانون موقت در مورد ملاک های بازدارنده

وزارت دارائی قانون موقت در مورد ملاک های بازدارنده را اعلام نمود. در دوم ژوئن 2014، دو محدودیت جدید در مورد بانک های قبرس…

Standard Poors
بهبود اقتصاد و بانکداری قبرس

در 25ام اپریل 2004،موسسه استاندارد و اعتبار رتبه قبرس را از B-)به B) افزایش داد.موسسه اعتبار توضیح داد که قبرس شرایط تعیین شده توسط…

What Client's Say?

ما تصمیم گرفتیم تا ملک در قبرس بخریم و قبرس را خانه دوم خود نماییم. MN & ASSOCIATES بسیار موثر ما را همراهی و کمک نمود. ما اکنون می توانیم در قبرس زندگی کنیم و از آفتاب مدیترانه ای لذت ببریم. ما بسیار خوشحال هستیم تا شرکت شما را توصیه نمائیم.

User Thumb ایران- دکتر خلیل علیزاده

من نیاز داشتم تا اقامت دائم برای خودم و خانواده ام تهیه کنم, MN & ASSOCIATES آن را برای ما ممکن ساخت. اکنون ما می توانیم بدور از تشریفات ناخوشایند گمرکی فقط با نشان دادن پاسپورتمان در قبرس سفر کنیم.

User Thumb ایران- امیر مسعود فاطمی صدر

ما 5 سال گذشته از خدمات MN & ASSOCIATES استفاده نموده ایم. ما صادقانه می توانیم بگوییم که دانش وسیع آنها در مهاجرت, املاک و قوانین عقد قرارداد, برای شرکت ما بسیار ارزشمند بوده است.

User Thumb ایران- گروه شرکت های رکسانا پارس – علی بی پروا (رئیس هیئت مدیره)

ما بسیار خرسند هستیم تا MN & ASSOCIATES را به هر کسی که نیاز به خدمات قانونی و مهاجرت دارد توصیه کنیم. با تخصص و کارایی شما ما قادر بودیم تا در قبرس اقامت دائم را برای خانواده مان بدست آوریم.

User Thumb مصر- کریکر یعقوب اپیکیان و سیلویا اپیکیان

کمک و کارآیی شما برای ما ممکن ساخت تا اجازه مهاجرت (اقامت دائم) را در قبرس بدست آوریم. روش شما اطمینان را ایجاد کرد و نتایجی را که ما بدنبال آن بودیم را بوجود آورد.

User Thumb ایران- زینعلی نامدار